Vdes vëllai i Smajl Latifit, i prekur me Covid-19

Vdes vëllai i Smajl Latifit, i prekur me Covid-19

Ka vdekur vëllai i kryetarit të komunës së Rahovecit, Smajl Latifi, i cili ka qenë i prekur me Covid-19.


Lajmi është bërë i ditur nga deputeti i AAK-së, Muharrem Nitaj, i cili i ka shprehur ngushëllime Smajl Latifit, familjes së tij dhe miqve.

“Veç lajme të hidhura po marrim. Sapo më njoftoi Kryetari i Rahovecit, Smajl Latifi,  që i paska nderru jete vëllai i madh, Ademi. Ka qene i prekur me covid 19. Jam pjese e dhimbjes dhe e mërzisë së tyre. Kolegut Smajl Latifi, Familjes  dhe miqve, ngushëllime”, ka shkruar Nitaj në Facebook.

Lexo edhe

Video

error: