Vdes pasi rrotullohet me traktor

Vdes pasi rrotullohet me traktor

Një person ka mbetur i vdekur pasi i njëjti është rrotulluar me traktor në pyll të fshatit Qabiq të Klinës.

Në raportin e Policisë bëhet e ditur se i njëjti është dërguar në Spitalin e Pejës e më pas nga mjekët është informuar se viktima ka vdekur.


“Fsh. Qabiq, Klinë. 19.09.2023 – 12:00. Raportohet se viktima mashkull kosovar është rrotulluar me traktor në pyll dhe si pasojë ka pësuar lëndime trupore. Viktima është dërguar në Spitalin e Pejës dhe më pas nga mjekët është informuar se viktima ka vdekur”, thuhet në raport.

Bëhet e ditur se rasti është duke u hetuar. 

Lexo edhe

Video