Vdes një femër në QKUK

Vdes një femër në QKUK

Një femër e cila ishte duke u trajtuar në QKUK ka ndërruar jetë. Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për Obduksion.


Po në Prishtinë, një femër kosovare, ka raportuar se në dhomë kishte gjetur pa shenja jete viktimën femër kosovare.

Njësitë relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalur në vendin e ngjarjes ku është konfirmuar vdekja e viktimës. Si provë materiale është gjetur dhe sekuestruar një pistoletë me një gëzhojë dhe dy fishekë. Me Vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për Obduksion

Lexo edhe

Video