Vdes derisa luante futboll

Vdes derisa luante futboll

Një person derisa kishte qenë duke luajtur futboll në fushë sporti ishte alivanosë dhe rrëzuar në fushë. Viktima me ndihmë të shpejtë është dërguar në QKMF dhe nga mjeku është konstatuar vdekja e tij.


Ngjarja ka ndodhur mbrëmë në fshatin Gllarevë të Klinës, ku në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante të policisë, është njoftuar prokurori me urdhrin e të cilit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Rasti vazhdon të hetohet.

Lexo edhe

Video