Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Vdes aktori Rasim Thaçi – Cima

Vdes aktori Rasim Thaçi – Cima

  Ka vdekur sot në moshën 71 vjeçare aktori i njohur, Rasim Thaçi Cima.


Lajmi është i ditur nga familjarët e aktorit. Ai ka disa ditë që ishte duke vujtur nga Covid-19 dhe ishte i shtrirë në Klinikën infektive.

Rasim Thaçi, i cili për publikun njihet si Cima do të mbetet në kujtesën e publikut me rolet e tij të shumta komike

Lexo edhe

Video

error: