Vazhdon spektakli në “Anfield”, De Bruyne shënon për 2-2

Vazhdon spektakli në “Anfield”, De Bruyne shënon për 2-2

E pabesueshme ajo çfarë po ndodh në derbon ndërmjet Liverpoolit dhe Manchester Cityt.


Është mesfushori belg Kevin De Bruyne ai i cili ka shënuar për ta rikthyer barazpeshën në 2-2 në minutën e 81’ të ndeshjes.

Video

error: