Vazhdon sfida Shqipëri-Poloni

Vazhdon sfida Shqipëri-Poloni

Pas ndërprerjes prej disa minutave, futbollistët e Shqipërisë dhe Polonisë në “Air Albania” po vazhdojnë minutat e mbetura në fushë.


Ndeshja u ndërpre pas hedhjes së gjësendeve në fushë nga ana e tifozëve të Shqipërisë.

Kjo ndodhi pasi që mysafirët shënuan në pjesën e dytë me Swidersin në minutën 77.

Lexo edhe

Video

error: