Vazhdon intervistimi i Thaçit nga Dhomat e Specializuara

Vazhdon intervistimi i Thaçit nga Dhomat e Specializuara

Intervistimi i presidentit të Kosovës, Hashim Thaçit nga Dhomat e Specializuara të Prokurorisë Speciale pranë Gjykatës Speciale në Hagë po vazhdon tash e më shumë 3 orë.


Thaçi të hënën për më shumë se gjashtë orë është intervistuar nga Prokurori Special i Dhomave të Specializuara.

Kreu i shtetit pas intervistimit të djeshëm tha se kanë pasur shkëmbime të teknaliteteve në mes avokatit dhe prokurorëve.

Lexo edhe

Video

error: