Vasfije Krasniqi reagon për dhunimin e të miturës në Kamenicë

Për dhunimin e një të miture në Kamenicë për të cilën raportoi sot Policia e Kosovës, ka reaguar deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Vetëvendosjes, Vasfije Krasniqi. Krasniqi e ka quajtur të tmerrshëm dhunimin e të miturës. Ajo u bëri thirrje organeve të drejtësisë që të veprojnë pa mëshirshëm ndaj kriminelëve dhe personave … Continue reading Vasfije Krasniqi reagon për dhunimin e të miturës në Kamenicë