Valencia me ofertë të dytë për Winks

Valencia me ofertë të dytë për Winks

Skuadra spanjolle Valencia, ka bërë një ofertë të dytë drejt Tottenham për mesfushorin Harry Winks, raporton gazetari i njohur Guillem Balague.


Ekipi nga La Liga janë pranë një marrëveshjeje që ta huazojnë lojtarin në Spanjë, deri në fund të edicionit 2020/21, përcjell KosovaPress.

Winks ka bërë shtatë paraqitje në Premier Ligë këtë sezon, dhe ende nuk ka arritur të shënoj gol ose të asistoj për skuadrën e Jose Mourinhos.

Lexo edhe

Video

2 Comments

Komentet janë të mbyllura.