Valencia kalon në epërsi kundër Barcelonës

Valencia kalon në epërsi kundër Barcelonës

Ka ndryshuar rezultati në ndeshjen mes Valencias e Barcelonës, ku vendasit kanë kaluar në epërsi prej 1:0 përmes golit të Gabriel Paulista në minutën 50, përcjell KosovaPress.

Tani vështirësohen punët për skuadrën e Koeman, ku një humbje tjetër mund të ndikonte shumë në garën për titullin e La Ligës kundër Real Madridit dhe Atletico Madridit.


Goli i Paulistas:

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.