Valencia e gjen golin e epërsisë ndaj Real Madridit-video

Valencia e gjen golin e epërsisë ndaj Real Madridit-video

Është shënuar goli i parë edhe në derbin tjetër që po zhvillohet në La Ligan spanjolle ndërmjet Valencias dhe Real Madridit.

Hugo Duro i ka dhënë epërsinë vendasve me golin e tij të shënuar në minutën e 66;’ të ndeshjes.


Ky ishte goli i tij:

Video