Valencia – Barcelona, publikohen formacionet zyrtare

Valencia – Barcelona, publikohen formacionet zyrtare

​Valencia dhe Barcelona do të luajnë sot ndeshjen e tyre në kuadër të La Ligës spanjolle.

Ky takim që do të fillon nga ora 16:00, do të jetë krye-ndeshja e javës në Spanjë.


Tashmë, dy skuadrat kanë publikuar edhe formacionet zyrtare:

Valencia: Domenech, Paulista, Kondogbia, Soler, Gameiro, Gaya, Coquelin, Wass, Ferran, Gomez, Garay.

Barcelona: Ter Stegen, Pique, Sergio, Arthur, Messi, Griezmann, Albam Roberto, De Jong, Umtiti, Fati.

Lexo edhe

error: