Vajza rrah nënën në Gjilan

Vajza rrah nënën në Gjilan

Një grua ka raportuar në polici se pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht nga vajza e saj.


E dyshuara është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. Rasti është në procedurë hetimore  dhe është inicuar si dhunë në familje

“Gjilan 04.10.2022 – 05:15. Ankuesja femër kosovare raporton se pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht nga vajza e saj. E njëjta është arrestuar, pas intervistimit me vendim të prokurorit e është dërguar në mbajtje, rasti në procedurë hetimore”, njofton policia.

Lexo edhe

Video