Vajza e Alec Baldwin dhe Kim Basinger pozon topless – foto

Vajza e Alec Baldwin dhe Kim Basinger pozon topless – foto

Ireland Baldwin, vajza e aktorëve Alec Baldwin dhe Kim Basinger, postoi një foto topless në Instagram.

Ajo është e veshur vetëm me tufa jeshile joshëse dhe çizme të zeza me taka të larta, derisa fytyrën e ka mbuluar me duar.

Kjo nuk është hera e parë që Ireland ka publikuar fotot e saj seksi, transmeton KosovaPress.

Ireland ka deklaruar vazhdimisht se ajo nuk ka turp të shfaqë trupin e saj dhe është shumë e hapur.


Sidoqoftë, ajo nuk ishte e hapur për të folur për marrëdhëniet e saj të lëkundshme me babanë e saj deri vonë, kur ajo deklaroi se vdekja e basketbollistit Kobe Bryant e bëri që ajo të mendojë për t’u lidhur serish me babanë e saj.

“Ne të dy po kalonim në një kohë të vështirë. Kishte shumë kohë dhe terapi për të shëruar plagët,” pranoi ajo, duke iu referuar një telefonate, ose një mesazhi në një aparat fotografik, ku babai i saj e quajti atë derr të vogël dhe të pandjeshme në vitin 2007. Ireland ishte vetëm 11-vjeç në atë kohë.

Pasi zbuloi thirrjen në publik, Alec Baldwin pranoi në një intervistë për Playboy se ai po mendonte të kryejë vetëvrasje. Ireland tha se kishte ende mos pajtime mes saj dhe babait të saj, porse ata arrijnë t’i kapërcejnë ato kur janë bashkë.

Lexo edhe

error: