United po konsideron padi dhe prishje të kontratës për Ronaldon

United po konsideron padi dhe prishje të kontratës për Ronaldon

Sipas raportimeve të fundit, aventura e Cristiano Ronaldos me Manchester United është drejt fundit.


Gjiganti anglez, Manchester United është duke e konsideruar që ta padisë superyllin portugez për shkelje të rregullave të kontratës, raporton KosovaPress.

Po ashtu, krerët e “Djajve të Kuq” thuhet se dëshirojnë që ta prishin kontratën aktuale të Ronaldos. Ky i fundit ka edhe gjashtë muaj të mbetur në kontratën e tij.

Lexo edhe

Video