United në epërsi të trefishtë ndaj Chelsat (VIDEO)

United në epërsi të trefishtë ndaj Chelsat (VIDEO)

Është shënuar edhe goli i tretë në stadiumin “Old Trafford”, ku po luhet ndeshja tejet interesante mes Manchester United dhe Chelseat.

Manchester United e ka thelluar epërsinë në 3:0 në ndeshjen ndaj Chelseat, përmes golit të shënuar nga Bruno Fernandes, raporton KosovaPress.


Fernandes shënon në minutën e 73’ për 3:0.

Golin e gjeni më poshtë.

(1) VAR Tático on Twitter: “GOAL | Manchester United 3-0 Chelsea | Bruno Fernandes https://t.co/OQDkwg1RG0” / Twitter

Lexo edhe

Video