United kalon në epërsi, shënon Fernandes (VIDEO)

United kalon në epërsi, shënon Fernandes (VIDEO)

Është shënuar goli i parë në përballjen mes Manchester United dhe Crystal Palace në stadiumin “Old Trafford”.

Manchester United ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 ndaj Crystal Palace, përmes golit të shënuar nga Bruno Fernandes, raporton KosovaPress.


Fernandes kalon United në epërsi prej 1:0 në minutën e 6’ nga penalltia.

Golin e gjeni më poshtë.

(2) SHA3WAZA on Twitter: “Manchester United first goal by Bruno Fernandes 1-0 ⚽ #MUNCRY https://t.co/tvVbz3Kki4” / Twitter

Lexo edhe

Video