United barazon rezultatin kundër Arsenal

United barazon rezultatin kundër Arsenal

Gjigandi anglez Manchester United ka barazuar rezultatin në ndeshjen kundër skuadrës së Arsenal.

Rezultatin në “Old Trafford” në 1:1 e barazoi mesfushori portugez Bruno Fernandes, pas asistimit të Fred, përcjell KosovaPress.

Fernandes shënon për “Djajtë e Kuq” në minutën e 45’+1 shtesë të ndeshjes.


Rezultati momental mes Manchester United dhe Arsenal është 1:1.

Golin e Fernandes e gjeni më poshtë.

Lexo edhe

Video

error: