United barazon dhe më pas kalon në epërsi kundër Cityt (VIDEO)

United barazon dhe më pas kalon në epërsi kundër Cityt (VIDEO)

“Djajtë e Kuq” kanë shënuar dy gola për pesë minuta në stadiumin “Old Trafford”.

Manchester Untied ka arritur ta barazojë rezultatin në 1:1 në derbin kundër Manchester Cityt, falë golit të Bruno Fernandes, raporton KosovaPress.

Ndërkaq, pesë minuta më vonë, respektivisht, në minutën e 83’, United gjen golin e epërsisë përmes Marcus Rashford.

Golat i gjeni më poshtë.


Fernandes 1:1 78’

Skirk. on Twitter: “Fernandes goal https://t.co/eGJ2flyluP” / Twitter   

Rashford 2:1 83’

United Goals ⚽️ on Twitter: “Rashford goal (2-1) #mufc https://t.co/XkKyzSZRzO” / Twitter

Lexo edhe

Video