UEFA zbulon çmimet e biletave për ndeshjen Roma-Feynoord që zhvillohet në “Air Albania”

UEFA ka njoftuar sot se është hapur procesi i shitjes së biletave për ndeshjen finale të UEFA Europa Conference League ndërmjet Romës dhe Feynoordit që do të luhet në stadiumin “Air Albania” në Tiranë më datë 25 maj 2022. Të gjithë tifozët që kanë hapur një llogari në faqen e UEFA-s dhe kanë marrë një … Continue reading UEFA zbulon çmimet e biletave për ndeshjen Roma-Feynoord që zhvillohet në “Air Albania”