Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

U tha se i prishën raportet me Taynën, Mozzik flet për herë të parë

U tha se i prishën raportet me Taynën, Mozzik flet për herë të parë

Në një intervistë për emisionin “Cult” të Kosovapress, Mozzik ka fol për jetë personale dhe karrierën.


Ai tregoi se si reagoi Loredana pasi dëgjoi këngën “Hana” e po ashtu flet edhe për raportet me Taynën.

Për t’i kuptuar këto klikoni link-un më poshtë:

Lexo edhe

Video

error: