Turqia kalon në epërsi kundër Norvegjisë

Turqia kalon në epërsi kundër Norvegjisë

Momentalisht është duke u zhvilluar minuta e 10’ në ndeshjen mes Turqisë dhe Norvegjisë, ku nikoqirët tani e gjejnë vetën në epërsi.

Kombëtarja e Turqisë ka kaluar në epërsi në ndeshjen kundër Norvegjisë, ku golashënues është sulmuesi Kerem Akturkoglu, përcjell KosovaPress.


Akturkoglu shënon për 1:0 në minutën e 6’ për ta kaluar në epërsi Turqinë.

Golin e gjeni më poshtë.

Lexo edhe

Video

error: