Trepca 89’ ngushton epërsinë e Gjilanit

Trepca 89’ ngushton epërsinë e Gjilanit

Është shënuar edhe goli i tretë në stadiumin “Riza Lushta” në ndeshjen mes Trepçës ’89 dhe skuadrës së Gjilanit.

Skuadra e Trepçës ‘89 e ka ngushtuar epërsinë e Gjilanit në 2:1, përmes golit të shënuar nga Ardian Muja, raporton KosovaPress.


Muja shënon në minutën e 20’ për Trepçën, për ta ngushtuar epërsinë e Gjilanit në 2:1.

Rezultati momental, 2:1 në favor të Gjilanit.

Lexo edhe

Video