Tre të arrestuar për vjedhje në Gjilan

Tre të arrestuar për vjedhje në Gjilan

Tre persona janë arrestuar dje në Gjilan, pasi dyshoheshin për vjedhje.


Sipas Policisë, atyre iu janë gjetur dhe sekuestruar: një revole me një karikator dhe dy fishek, TV, Play Station, mjete pune, cigare të llojeve të ndryshme, pjesë të veturave, dhe telefona.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me vendim të së cilit të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje.

Lexo edhe

Video