Tre persona grabisin një market në Prishtinë

Tre persona grabisin një market në Prishtinë

Pas orës 21:00 të mbrëmjes të së enjtes është raportuar për një grabitje në një market në lagjen “Isa Kastrati” në Prishtinë.

Nga Drejtoria Rajonale e Policisë së Kosovës në Prishtinë thanë se grabitja dyshohet të jetë kryer nga tre persona.


“Rreth orës 21:20 është raportuar për një grabitje të ndodhur në një market në rrugën ‘Isa Kastrati’ në Prishtinë. Pas marrjes së informacionit policia ka dalë në vendngjarje dhe bazuar në informacionet e para dyshohet që grabitja të jetë kryer nga tre persona”, bën të ditur policia.

Policia shton se ka iniciuar një hetim lidhur me rastin dhe ka nisur me ndërmarrjen e veprimeve të nevojshme policore me qëllim zbardhjen e rrethanave të rastit.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.