Tre muaj nga zhdukja e Bedri Rexhepit, institucionet neglizhojnë rastin

Të enjten janë bërë tre muaj që kur është zhdukur biznesmeni Bedri Rexhepi. Pasditen e 8 prillit, ai doli për të mos u kthyer më. Institucionet përgjegjëse deri më sot kanë dështuar në zbardhjen e këtij rasti dhe gjetjen e 38-vjeçarit. Edhe njohësit e sigurisë vlerësojnë se rasti i tij po neglizhohet nga organet e … Continue reading Tre muaj nga zhdukja e Bedri Rexhepit, institucionet neglizhojnë rastin