Transportonin persona nga Siria, dy persona shoqërohen në stacionin policor

Transportonin persona nga Siria, dy persona shoqërohen në stacionin policor

Dy të dyshuar me dy vetura janë ndaluar në magjistralen Pejë-Prishtinë, dhe në vetura kanë pasur duke transportuar persona nga Siria.


Të dyshuarit janë shoqëruar në stacion policor dhe me urdhër të prokurorit u janë konfiskuar veturat dhe disa para të cilat u janë gjetur gjatë kontrollit. Rasti në procedurë të rregullt.

Lexo edhe

Video