Tragjedia në Kroaci, flet drejtoresha e Kryqit të Kuq në Slavonski Brod

Një grup prej 22 udhëtarësh nga një aksident trafiku, në të cilin një autobus u përmbys në autostradën afër Slavonski Brod të dielën, u nis për në Osijek sot rreth orës 4.30 pasdite, dhe pastaj ata do të fluturojnë nga aeroporti i Osijekut për në Prishtinë, ku pritet të arrijnë në orët e mbrëmjes. Së … Continue reading Tragjedia në Kroaci, flet drejtoresha e Kryqit të Kuq në Slavonski Brod