Toka dridhet sërish, ndihet tjetër lëkundje në Shqipëri

Toka dridhet sërish, ndihet tjetër lëkundje në Shqipëri

Një tërmet me magnitudë 3.1 është ndjerë në jugperëndim të Lezhës.

Tërmeti është regjistruar rreth orës 15:45, transmeton Top Channel.

Tërmeti është regjistruar 49 km në veri-perëndim të Tiranës dhe 25 km në jug-perëndim të Lezhës.


Nuk raportohet për të lënduar apo dëme.

 

Lexo edhe

Video