Tjetër gol në derbin Man. UTD-Liverpool

Tjetër gol në derbin Man. UTD-Liverpool

Liverpooli e ka dyfishuar epërsinë ndaj Manchester United dhe tashmë është duke avancuar me rezultat 2-0 në stadiumin “Old Trafford”.


Pas golit të Keitas në minutën e pestë, për 2-0 ka realizuar Diogo Jota në minutën e 13’ pas asistimi nga Alexandre Arnold.

Lexo edhe

Video

error: