Tirana gati për festat, më 28 nëntor mbahet koncerti i Dua Lipas

Tirana gati për festat, më 28 nëntor mbahet koncerti i Dua Lipas

Në këtë skenë ku punimet janë drejt përfundimit, mbrëmjen e 28 nëntorit do të performoje ylli me famë botërore Dua Lipa, e cila do të mbyllë këtu në Tiranë turin e saj botëror por do të dhurojë dhe një koncert falas për të gjithë shqiptaret në ditën e flamurit.


Koncerti do të mbahet tek sheshi ‘Skënderbej’, ku para se dua të dal në skenë, do të ketë edhe emra të njohur shqiptar që do të performojnë.

Duke nisur me festat e flamurit për të vijuar me muajin e magjishëm të dhjetorit, në Tiranë do të ketë një sërë aktivitetesh./TCh/

Lexo edhe

Video