Therje me thikë në Prizren dhe Lipjan

Therje me thikë në Prizren dhe Lipjan

Një person nga pakujdesia ka lënduar me thikë në Prizren.


Viktima është dërguar për tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt.

Kurse, në Lipjan, dy të dyshuar meshkuj, kanë therur me thikë viktimën mashkull, i cili është dërguar për tretman mjekësor në QKUK. Rasti është duke u hetuar.

Lexo edhe

error: