Therje me thikë në Prishtinë

Therje me thikë në Prishtinë

Një person është sulmuar me thikë në sheshin “Edit Durham”, në Prishtinë nga një i dyshuar mashkull kosovar i cili sipas dëshmitarëve vuan nga sëmundje psiqike.


Viktima ka marrë tretman mjekësor pastaj është liruar në shërim shtëpiak.

I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Lexo edhe

Video

error: