Therje me thikë në Prishtinë

Therje me thikë në Prishtinë

Një person është arrestuar nën dyshimin se i njëjti për shkak të një mosmarrëveshje e ka sulmuar me një mjet të mprehtë viktimën mashkull kosovar.


Sipas Policisë, si pasojë, lëndime kanë pësuar viktima dhe i dyshuari, të cilët kanë pranuar tretman mjekësor.

Në konsultim me prokurorin, pas intervistimit i dyshuari është dërguar në mbajtje. 

Lexo edhe

Video