Therje me thikë në Krushë të Rahovecit, arrestohet i mituri

Therje me thikë në Krushë të Rahovecit, arrestohet i mituri

Një i mitur është arrestuar në fshatin Krushë e Madhe të Rahovecit, pasi i njëjti ka sulmuar me thikë viktimën mashkull po ashtu i mitur.


Viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është duke u trajtuar në spitalin rajonal.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Lexo edhe

Video