Therje me thikë në Fushë Kosovë

Therje me thikë në Fushë Kosovë

Një rrahje ka ndodhur mbrëmë pas mesnatës në mes të disa personave, ku si pasojë viktima mashkull kosovar është therur me thikë dhe i njëjti është dërguar në QKUK për tretman mjekësor.


Rasti ka ndodhur në Fushë Kosovë, ku është arrestuar një i dyshuar mashkull kosovar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.  

Lexo edhe

Video