Theret me thikë një person në Istog

Theret me thikë një person në Istog

Një person është therur me thikë në Istog, me ç’rast ka pranuar tretman mjekësor. I dyshuari është arrestuar.


‘Istog 28.07.2022-19:17. Viktima mashkull kosovar ka pranuar tretmanin mjekësor pasi i njejti është sulmuar me thikë nga i dyshuari mashkull kosovar i cili është arrestuar dhe i njëjti pas intervistimit me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje. Rasti në procedurë hetimore’, thuhet në komunikatën e policisë.

Lexo edhe

Video