Thaqi shënon në stilin e Messit, Ballkani barazon rezultatin kundër Sivassporit – video

Thaqi shënon në stilin e Messit, Ballkani barazon rezultatin kundër Sivassporit – video

Tanimë është barazuar gjithçka në ndeshjen mes Sivassporit dhe Ballkanit, ku kampioni i Kosovës ka gjetur golin e barazimit.

Ballkani ka arritur ta barazojë rezultatin në 1:1 në ndeshjen kundër Sivassporit, përmes mbrojtësit Armend Thaqi, raporton KosovaPress.


Thaqi shënon një supergol në stilin e Lionel Messit, dhe barazon rezultatin për suharekasit në minutën e 20’ të ndeshjes.

Golin e gjeni më poshtë.

Telegram: Contact @f97glls

Lexo edhe

Video