Thaçi viziton familjen e heroit Ismet Asllani

Thaçi viziton familjen e heroit Ismet Asllani

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi edhe sot ka vazhduar vizitat në familjet e dëshmorëve.


Ai këtë të martë ka shkuar në konakun e familjes së heroit të Ismet Asllanit në fshatin Hallaç i Vogël të Lipjanit.

“Një kafe në mesin e familjes së heroit Ismet Asllani dhe bashkëfshatarëve të Hallaçit të Vogël të Lipjanit, në kujtim të 20 martirëve. Lavdi e përjetshme të rënëve për liri! HTH”, ka shkruar Thaçi.

Lexo edhe

Video