“Thaçi, Thaçi”, thirrje pas takimit të Kurtit në QS

“Thaçi, Thaçi”, thirrje pas takimit të Kurtit në QS

Kryeministri në detyrë, Albin Kurti, sot ka qëndruar në Qendrën e Studentëve, e cila po shërben si karantinë për personat që hyjnë në Kosovë.

Megjithatë, derisa Kurti po dilte nga takimi në QS dhe pas deklaratës për media, disa aty kanë bërtitur “Thaçi, Thaçi…”.


Nuk e di, nëse Kurti i ka dëgjuar këto thirrje të disa prej personave që kanë qenë në ambientet e brendshme të QS.

Kohë më parë, edhe presidentit Hashim Thaçi i kishte ndodhur që të pritej pikërisht në Qendrën e Studentëve me thirrjet “Kurti, Kurti”.

Lexo edhe

Video

error: