Thaçi me një video nga kryeqyteti: Prishtina vendi me rininë dhe gjallërinë më unike në rajon

Thaçi me një video nga kryeqyteti: Prishtina vendi me rininë dhe gjallërinë më unike në rajon

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi mëngjesin e së mërkurës ka publikuar pamje nga Prishtina.

Në videon e publikuar nga Thaçi, është vënë në pah çdo pjesë të kryeqytetit.


Thaçi në mbishkrim të videos ka shkruar se Prishtina ka rinin me energjinë dhe gjallërinë më unike në rajon.

“Prishtina 💙, vendi me rininë, energjinë dhe gjallërinë më unike në rajon. HTH”, ka shkruar Thaçi në ‘facebook’.

Prishtina

Prishtina 💙, vendi me rininë, energjinë dhe gjallërinë më unike në rajon. HTH

Posted by Hashim Thaçi on Wednesday, September 16, 2020

Lexo edhe

Video

error: