Thaçi e Pacolli për vizitë te Ilir Meta

Thaçi e Pacolli për vizitë te Ilir Meta

Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta është takuar sot me homologun e tij Hashim Thaçi dhe ish-shefin e diplomacisë kosovare Behgjet Pacolli.

Në një postim në Facebook, kreu i shtetit shqiptar ka dhënë detaje rreth takimit.


“Kënaqësi e veçantë të kisha sot një mik të veçantë si presidenti Thaçi. Pa diskutim edhe bacën Behgjet. Kaluam disa orë shumë të bukura dhe frymëzuese”, ka shkruar presidenti Meta.

Lexo edhe

Video

error: