Tërmet në Shqipëri, ja epiqendra dhe magnituda

Tërmet në Shqipëri, ja epiqendra dhe magnituda

​Një lëkundje 4.2 e shkallës rihter ka goditur Shqipërinë.


Tërmeti është ndjerë në disa qytete ndërsa epiqendra ka qenë 3 km nga Lezha.

Lexo edhe

Video

error: