Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Tërmet në Durrës

Tërmet në Durrës

Një tërmet u regjistrua pak minuta më parë në zonën e Durrësit, lëkundjet e së cilit u ndjenë dhe në Tiranë.


Sipas Qendrës Europiane të Regjistrimit të Tërmeteve tërmeti ishte me magnitudë 3.6 Rihter me epiqendër 12 km në verilindje të Durrësit dhe thellësi 11 km.

Fatmirësisht nuk raportohen dëme nga ky tërmet.A2

Lexo edhe

Video

error: