Ter Stegen merr rolin e mesfushorit dhe Barcelona pëson gol (VIDEO)

Ter Stegen merr rolin e mesfushorit dhe Barcelona pëson gol (VIDEO)

Atletico Madridi ka shkuar në pushim mes dy pjesëve me epërsi minimale ndaj Barcelonës, përcjell KosovaPress.

Ishte mesfushori Yann Carrasco ai i cili realizoi në minutat shtesë të pjesës së parë pas një dalje krejtësisht te panevojshme dhe të gabuar nga ana e portierit të Barcelonës, Ter Stegen.


Ky ishte momenti:

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: