Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Tentojnë të hyjnë në këmbë nga Serbia në Kosovë, ndalohen dy persona

Tentojnë të hyjnë në këmbë nga Serbia në Kosovë, ndalohen dy persona

Dy persona janë ndaluar nga njësiti policor në fshatin Novosell të Kamenicës, pasi përmes rrugëve ilegale në këmbë, kanë tentuar të kalojnë kufirin Serbi -Kosovë.


Pas intervistimit me vendim të prokurorit të dyshuarit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Lexo edhe

Video

error: