Të shtëna me armë zjarri në Pejë, dyshohet për dy të vrarë

Një incident i armatosur ka ndodhur në qytetin e Pejës këtë mbrëmje. Në media po flitet për dy viktima, por që nga Policia dhe Prokuroria kanë konfirmuar për KosovaPress se ka pasur të shtëna, por që ende nuk dihet epilogu.   Zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Pejës, Fadil Gashi, i ka thënë … Continue reading Të shtëna me armë zjarri në Pejë, dyshohet për dy të vrarë