Takim i rastësishëm i Berishës dhe Petrovcit

Takim i rastësishëm i Berishës dhe Petrovcit

Kandidati për deputet nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Hisen Berisha ka takuar  aktorin dhe regjisorin Enver Petrovci.

Postimi i plotë i Berishës:


Takim i rastësishëm me ikonën e artit Shqiptar Enver Petrovci. Interesante ishin kualifikimet e ndërsjella;

Berisha: Njeriu mund të bëhet çdo gjë në jetë por i tillë artist mund  të bëhen vetëm njerëz me cilësi unike të lindura.

Petrovci: Nuk është dituri të dijsh por dituri është dijen të japësh.

https://www.facebook.com/hisenberisha327/posts/2842708475984077

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.