Tahiri: Mungesë komunikimi në mes të Kurtit dhe Ramës, raportet në pikën e fundit

Shefi i deputetëve të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Besnik Tahiri, ka deklaruar se bashkëpunimi i kryeministrit të vendit, Albin Kurti, me homologun e tij në Shqipëri, Edi Rama, është në nivelin më të ulët. Lidhur me deklarimin e Ramës i cili ka bërë të ditur se u ka dorëzuar ndërkombëtareve një draft të Asociacionit … Continue reading Tahiri: Mungesë komunikimi në mes të Kurtit dhe Ramës, raportet në pikën e fundit